Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Neděláme surový byznys

REALITNÍ MAKLÉŘI V ČESKU stále čelí předsudkům. Mnozí zákazníci mají špatné zkušenosti s podvodníky, kteří je často připravili o celoživotní úspory, a jen těžko jim vysvětlíte, že jsou zde i solidní obchodníci s nemovitostmi. Sami lidé z branže donedávna označovali trh s realitami za džungli s nulovou etikou a prestiží. Za posledních deset let se ovšem výrazně pročistil a zprofesionalizoval.
Největším hráčem, který začal v Česku měnit pohled na obchodování s nemovitostmi, je celosvětově uznávaný REMAX.
Radka Králiková vede od roku 2006 úspěšně franšízu v P raze 5 pod jménem REMAX Ability, která se stabilně umísťuje mezi nejlepšími pěti pobočkami v ČR . Podle podnikatelky vede cesta k úspěchu přes dlouhodobě budované vztahy s klienty, kteří musejí mít ke svému makléři důvěru. „Nastoupila jsem v roce 2005, vlastně byla jsem hned v té první skupině makléřů, kteří zde firmu rozjížděli. V té době jsem byla v domácnosti a hledala, čemu bych se mohla věnovat,“ říká Králiková.

Pokračování v příloze.

REMAX, 14.4.2014, PROFIT portrét